happy news, czyli wieści ze świata dzieci i nie tylko

Wywiad z Edytą Pazurą

Edyta Pazura szczęśliwa mama Amelki. Prezenterka telewizyjna, żona aktora, a od niedawna także reżysera filmowego Cezarego Pazury. Edyta od pierwszych dni ciąży marzyła o dziewczynce. Pan Cezary niekoniecznie. Pani Edyta opowie o ciąży i macierzyństwie.

czytaj więcej »

W Chinach przyszedł na świat 7-kilogramowy noworodek

To największy niemowlak urodzony w Państwie Środka. Chłopiec o imieniu Chun Chun waży 7 kilogramów i jest prawdziwym rekordzistą. Rodzice i lekarze byli zszokowani. 

czytaj więcej »

Kim jest Lalanka?

Ręcznie szyta, bawełniana, o polskich korzeniach. Zaprojektowanej przez mamy lalce daleko do krzykliwej Barbie czy chińskich zabawek. Poznajcie nowy trend, który niedługo wypełni sklepowe półki.

czytaj więcej »

Brzuszek na wybiegu

Podczas Tygodnia Mody w Sao Paulo, będąca w 5 miesiącu ciąży top modelka Alessandra Ambrosio, przeszła po wybiegu, dumnie prezentując swój błogosławiony stan. Czy to nowy trend na pokazach?

czytaj więcej »

Dzień Babci i Dziadka - nagrodzone fotografie
Grzegorz Miecugow opowiada o trudnych czasach, gdy syn był malutki

Grzegorz Miecugow: Oczywiście, przygotowałem te wszystkie rzeczy, które rodzina pomagała kupić, siostra Joaśki też jakieś rzeczy, dużo rzeczy od znajomych. Mieliśmy znajomych w naszym wieku, którzy trochę wcześniej mieli dzieci, dzieci szybko wyrastają z tych śpioszków. Może to dzisiaj zabrzmi jak taka martyrologia, ale naprawdę było ciężko. Ciężko było kupić pieluchy, tetrowe oczywiście. Dostawało się wtedy, kredyt dla młodych małżeństw. To były takie, na dzisiejsze pieniądze, około 15-20 tysięcy.
Happytv.pl: To bardzo dużo…
Grzegorz Miecugow: No sporo tych pieniędzy, ale nie można było za nie nic dostać. Znaczy były jakieś takie preferencje się szło, najwięcej towarów rzucano do Domów Centrum i żeby kupić pralkę, to młode małżeństwa miały jakieś preferencje. Przychodziłeś i mówiłeś, że szukasz pralki – No może będą w przyszłym tygodniu. To był główny problem. Kupiliśmy w końcu czeską pralkę, udało nam się dostać i to udało się przed urodzeniem Krzyśka. Tak, że było gdzie te pieluchy prać.

Znani rodzice w happytv.pl
Nagranie z grudnia 2008
Piątek, 10 lutego 2012r.
Imieniny: Elwiry, Jacentego, Scholastyki

Długość filmów w serwisie: 122 godzin

Liczba wyświetleń serwisu: 3683887

Liczba wywiadów z gwiazdami: 47

Liczba filmów w serwisie: 1827

Zgodność z W3C Strict 1.0